Kam Game zavítá na svém turné

J

Před pár dny to bylo pět let od poslední zastávky Gamea v našem hlavním městě. Sice od té doby na starý kontinent nezanevřel, ostatně v Evropě koncertuje více než v USA, ale České republice se poměrně úspěšně vyhýbá. A vlastně i destinacím v blízkém okolí. To se v blízké době možná změní.

Objevily se totiž první místa koncertů na evropské šňůře k The Documentary 2. Ta začne v lednu a pokud jste ochotní si udělat výlet k našim západním sousedům (Berlín, Frankfurt), tak už máte na konec ledna program obstaraný. Pokud takhle dlouhá cesta není ve vašich možnostech, tak nezoufejte. Venku je teprve pár koncertů a volného místa a času je mezi nimi a odletem do Austrálie (22. února) stále dost. Snad to nedopadne jako posledně, dva roky nazpět, kdy se stále spekulovalo, mylně informovalo a nakonec nic nebylo.

Black Friday je za námi a kompletní, rozšířená edice The Documentary 2, překvapivě, nikde. Game má v tomhle čisté svědomí, protože edici a datum vydání nikde nepropagoval. Tak třeba na Vánoce? Do té doby ale určitě nestihne vyjít společné album s Edem Sheeranem. Jeho existenci podporuje song, který se nyní dostal ven. Jmenuje se Freakshow a i na poměry produkujícího DJe Mustarda to zní jako demo. Jestli album někdy vyjde, tak snad bude kvalitnější.

3 komentáře na „Kam Game zavítá na svém turné“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *