Filmy

Tournament Of Dreams

Drama

Datum vydání: 24.04.2007

Hrají: The Game (Troy), Tony Todd (Isaiah), Debbie Allen (Rhonda), Shakira Bryant (Two Two), Keana Jackson (Boo Baby), Rae’Ven Larrymore Kelly (Slick)

Film vypráví o dívce z týmu basketbalistek z chudého předměstí, která bojuje se svými osobními problémy. Ty poté přerůstají i do její pozice v týmu a ona se snaží, aby z něj nebyla vyhozena.
Z pomocí oddaného trénéra se dívky na plno snaží o pocítění slova „vítezství“, jak na hřišti, tak i mimo něj. Game si v tomto filmu zahraje jen malou roli a objeví se jen párkrát.

 

Waist Deep

Akční/Krimi/Thriller

Datum vydání: 23.06.2006

Hrají: The Game (Meat), Tyrese Gibson (O2), Larenz Tate (Lucky), Meagan Good (Coco)

O2 seděl šest let ve vězení, nyní je venku a pracuje jako hlídač. Je v podmínce, a tak se snaží dodržovat všechny zákony a pravidla, zatím se mu to úspěšně daří, avšak jen do určité chvíle. Jeho bratr má vyzvednout jeho syna Juniora ze školky, ale jelikož mu do toho něco vleze, tak O2 to musí udělat sám. Junior je celý zpočátku nadšený a pak blaženě a vyčerpaně usíná. Když O2 čeká zrovna na křižovatce, kde svítí červená, přistoupí k němu pěkná kočka a nabízí mu koupi obleků. On odmítne, holka se tedy po chvíli sbalí a odejde, jenže v tu chvíli přiběhne odněkud černoch s bouchačkou, vyhodí ho z auta a ujede pryč. O2 se sevře srdce, poněvadž v autě zůstal jeho spící syn. A tak se za ním rozběhne, cestou zastřelí pár chlápků, kteří v krádeži auta jeli taky, a tak se znovu dostane do křížku se zákonem. Bohužel jeho syna stejně unesou a on se rozhodne ho vypátrat. A ne sám! Opodál na ulici totiž uvidí tu holku, jež mu chtěla prodat obleky, a donutí ji ke spolupráci…

 

Street Kings

Krimi/Drama/Thriller

Datum vydání: 11. 04 2008

Hrají: The Game (Grill), Keanu Reeves (Detektiv Tom Ludlow), Forest Whitaker (Captain Jack Wander), Hugh Laurie (Kapitán James Biggs), Common (Coates)

The Game se objeví opět v menší, ale neméně duležíté roli. V Los Angeles už téměř žádný policajt není čistý a Tom Ludlow (Keanu Reeves) je toho zdárným příkladem. Důkazy se objevují jen tam, kde se to jeho týmu hodí a korupce je na denním pořádku. Problémy začnou ve chvíli, kdy se jeho partner, detektiv Terrance Washington (Terry Crews) rozhodne za Tomova tvrdého nesouhlasu se vším skoncovat a stát se pro změnu poctivým policajtem. Washington je zavražděn přímo před Ludlowovýma očima a ten, pronásledován pocitem vinny se pouští ještě spolu s mladým detektivem (Chris Evans) do pátrání po vrazích. Pravda však může být mnohem horší než si dokázal představit a jisté je jen to, že ulicemi poteče krev.

 

Belly 2: Millionaire Boyz Club

Drama

Datum vydání: 12. 08 2008

Film natočený už v roce 2005 vyšel až po třech letech. Typický nízkorozpočtový hood flick z prostředí Comtponu a Gameovy rodné Brazil Street – objevují se tu Gameovy homies z Brazil Street. The Game ve filmu jako „G“ se vrací po osmi letech z vězení a snaží se dostat zpátky do normálního života. Najít si práci a žít normálně. Jenže to se mu vůbec nedaří, nikde nemůže sehnat práci, tak „G“ dělá co umí nejlíp. Prodávání a výroba drog. Tu pak rozjede ve větším rozměru a na Gho si policie najme speciální agentku, která má dokázat jeho vinu. Ta se do Gho ale během filmu zamiluje a to ke konci zjistí i sám G. Jak to dopadne už nechám pro vás.

Dokumenty

2004 – Life in a Day: The DVD

2005 – The Documentary DVD
Beef 3

2006 – Stop Snitchin, Stop Lyin‘ DVD
Doctor’s Advocate DVD

2007 – Beef 4

2008 – Life After The Math

Kde se Game ještě objevil:

Grand Theft Auto: San Andreas – B-Dup – Dabing postavy B-Dup.

Def Jam: Icon – Hra, kde můžete bojovat za postavu Gamea.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *