Podívejte se, jak vznikalo The Documentary 2

signup-image
Předpokládám, že album The Documentary 2 jste už slyšeli. Minimálně jednou a někdo z vás možná i druhou část. Teď může být váš zážitek kompletní, protože je dostupný dokument z nahrávání alba, o kterém jsem psal už dříve.

Má padesát minut a přijde vás na necelý dolar. Zkuste se na webu nejdříve zaregistrovat (odkaz zde) a pak teprve zaplatit. Pokud tak uděláte, bude na vás čekat spousta záběrů ze studia a uslyšíte taky materiál, který se na album, po právu, nedostal. Uvidíte i záběry z natáčení klipů Ryda a 100 a taky focení s Jonathanem Mannionem. Hostů a producentů se ve studiu vystřídala spousta a tady je jich jen hrstka.

Jak je na tom album po stránce komerčního úspěchu? Na iTunes se album stále drží na prvním místě a 2.5 o deset míst dál, na jedenácté příčce prodejnosti. Ale iTunes nejsou vše a podle odhadů bude v prodejích napřed Selena Gomez. A to i po započítání streamů. Odhadovaných 60 až 70 tisíc je ale i tak hezkých. A kdo ví, třeba se Game nakonec dostane ještě trochu výš. Včera odehrál koncert před deseti tisíci lidmi a někoho z nich mohl přesvědčit ke koupi.

2 komentáře na „Podívejte se, jak vznikalo The Documentary 2“

  1. Nevite co bude s songy, ktore sa nedostali na album? Tajne dufam v deluxe verziu dvojalba, ale to by som chcel uz asi vela. Ten song co pusti Will Iam po ghettu je neskutecny, je videt ze i gamea dost zaujal, nevite o nem neco? Dik, PS: skvely web

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *