Where I’m From

Where I’m From (feat. Nate Dogg)
Produkce
: Focus

The Game: “První věc, která mě napadla, když jsem to slyšel bylo ‘I’m a b-l-double-o-d.’ Napsal jsem to pro Nate Dogga. Když jsem mu říkal, že ho na tomto chci mít, tak mi řekl, že jasně a přišel a udělal to. Refrén jsem taky napsal, Nate jenom přišel a já mu řekl, co dělat.”

Focus: “V téhle době už jsem byl u Aftermath. Upsal jsem se jim po roce 2001 a dělal jsem v místnosti B Can-Am Studios a Dre byl v A. Game tam byl taky. Začal jsem tam dělat na jedom tracku, o kterým jsem věděl, že se Dremu líbí a Game už do něj narapoval svoje sloky. Dre potom přišel s Nate Doggem. Zavolal mu, že chce west coast refrén a v tomhle je Nate legenda. Tenhle song byl původně Game, Nate a Dre a Dre na tom měl i zůstat. Verze s ním se válí na internetu, ale tohle bylo poprvé, co byl Dre slyšet od alba 2001.”

Angelo Sanders: “Focus je můj člověk už od začátku. Pro album nám dal několik věcí a tahle na něm neměla být. Ale říkal jsem že tohle potřebujeme. Tohle byl ten L.A. track, kterej nesmíme opomenout. Protože s Gamem jsme chtěli změnit pravidla. Nechtěli jsme přijít jenom s dalším typickým west coast albem od Dreho labelu. Chtěli jsme novej elektrizující zvuk, kterej vytvoří novou generaci. Game si udělal jméno na mixtape kde měl různý hudby, ale pořád byl z Comptonu, takže na všech albech mu připomínám, aby udělal něco, co mu připomíná jeho jádro a nezáleží na tom jak daleko se dostanete. Vždycky musíte udělat něco ze sebe. A s Focusem to byl ten west coast feeling, kterej jsme pro tuhle nahrávku potřebovali. Když jsme měli Just Blaze, Kanyeho a všechny tyhle, tak jsme museli mít i Where I’m From.”

Zpět: We Ain’t

Další: Special

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *