How We Do

How We Do (feat. 50 Cent)
Produkce
: Dr. Dre, Mike Elizondo

The Game: “Ve studiu jsem si projížděl Dreho beaty a narazil jsem tady na tenhle a zamiloval jsem si ho, hned jak jsem ho slyšel.Ty beaty jsem neměl slyšet, poslouchal jsem je bez povolení [smích]. Projel jsem jich asi třicet, ale musel jsem to udělat rychle, protože Dre si jenmom odskočil na nějakou schůzku. Tak jsem lhal Vitovi (Dreho engineer) a řekl jsem mu, že Dre chce, abych si nějaký věci poslechl, protože se mi nelíbilo to, co mi nabízel. Jmenovalo se to ‚Fresh ’83‘, tak byl ten beat pojmenovanej v Dreho složce. Asi si myslel, že je to nějakej breakdance shit z roku ’83.

Dre byl samozřejmě od začátku proti, že se mu to vůbec nelíbilo. Tak jsem mu řekl, ať mi dá půl hodiny, že to napíšu. Začal jsem psát a když se vrátil, tak slyšel první sloku a hned to chtěl dokončit. Tak jsme to dodělali, ale bylo to bez refrénu, prostě jsem jenom od začátku do konce rapoval. Dre na tom chtěl mít refrén, tak zavolal Fiftyho, ten přišel a napsal to. A pak chtěl mít Fifty ještě svoji sloku. Tak v podstatě vzali moji druhou sloku, protože byla moc dlouhá a přizpůsobil si ji. Všechny sloky v tom songu jsou moje. Fifty si je jenom trochu upravil, aby mu to líp sedělo. Několik slov změnil a jiný vyhodil.”

Mike Lynn: “Samozřejmě, že Game nenapsal Fiftyho party. Fifty v tom byl zapojenej už od začátku, protože to bylo tehdy, kdy přijel do města a byl ve studiu asi týden. FIfty i Game na tom beatu dělali zhruba ve stejnou dobu. Nebylo to tak, že Fifty by měl ten track, dal ho Gameovi a potom mu oddělal sloku. Z větší části to udělali společně. A tak si říkali, zkusíme tohle a uděláme tamto a tehdy přišel Fifty s refrénem. Napsal song, dali jsme to dohromady, přidali Fiftyho časti a potom napsal refrén.”

Angelo Sanders: “How We Do je ten singl s klipem na hovno. Hype Williams jej ani pořádně nezpracoval, jenom to tak narychlo udělal. Měl nějaký jednoduchý koncepty toho, jaký záběry by chtěl mít. Takovej tehdy byl Hype Williams a my jsme museli držet hudbu, podporovat jej v tom, co chtěl dělat a doufat, že to nějak vyjde. Myslím, že za to video jsme dali 750 tiscí dolarů a byl to shit, normální hip-hopový video. Žádný nový video girls a neviděl jsem ani žádnej výbuch!”

Zpět: Higher

Další: Don’t Need Your Love

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *