Game jako komiksová postava + nové klipy

Marvel a hip-hop k sobě mají blízko. Najdete spoustu rapperů, kteří se považují za nerdy a v mládí četli komiksy a některým to zůstalo až do dospělosti. Loni se v komiksovém vydavatelství tedy rozhodli tohoto spojení využít a začaly vznikat tzv. hip-hopové variant covery pro různé komiksové série od Marvelu. V nich se skřížili například Spider-Man s Nasem, Ant-Man a Biggie, 2Pac a Daredevil, The Roots a Avengers nebo Dr. Dre a Doctor Strange. Za více než rok tak vzniklo přes 70 unikátních obálek, které si můžete prohlédnout například zde. A na Gamea došla řada až nyní.

Možná si ještě pamatujete na rým v songu Martians vs. Goblins: „Mad that DC comics overlooked me, Cause Captain America’s straight pussy.“ Možná byli u Marvelu zapšklí, že si Game spletl takovou základní věc a proto dostal vlastní cover až nyní. O sloku dříve potom správně rapuje: „Mad that Marvel overlooked me, cause Spider-Man and Hulk straight pussy.“ A právě Hulk dostal pobodu odkazující na cover The R.E.D. Album, kde červenou vystřídala rozzuřená zelená. Pokud si říkáte, proč má Hulk dlouhé vlasy, tak je to proto, že v nové řadě bude hlavní postavou Jennifer Walters neboli She-Hulk. Ještě dodám, že obálku nakreslil Rahzzah.

Novým klipem je samozřejmě Baby You a rovnou dvě nová videa má venku Clyde Carson. Trap Boomin‘ je z alba Time a Let’s Get It najdeme na Something To Speak About II, které má vyjít ještě do konce roku, takže se určitě těšíme na vánoční dárek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *