Like Father, Like Son

Like Father, Like Son (feat. Busta Rhymes)
Produkce
: Buckwild

The Game: “Zakončit album jedině tímhle songem mi dávalo smysl. Nevím, kam jinam bych měl dát promlouvání k mýmu dítěti. Nemyslím, že se to hodí doprostřed alba, mezi ty gangsterský věci. Tohle jsem udělal ve stejné session jako track od Just Blaze. Projížděl jsem jeho beaty tak rychle, že jsem nahrál i tohle. Bylo to bez refrénu a když jsem se vrátil do L.A. a byl s Bustou ve studiu, tak jsem mu to pustil a řekl mu, že pro to potřebuju hook. Pustil jsem mu ten beat a Busta je taky otec, takže to šlo v pohodě.

Když jsem ten beat slyšel, tak jsem myslel na mého syna, na to, jak se mi narodilo dítě, protože to pro mě byl velký moment. Jenom když jsem to nahrával bylo jako vrátit se zpět do dne, kdy se narodil. Měl jsem to všechno v hlavě, protože se to odehrálo před osmi měsíci a podělil jsem se o to se světem. A bylo to lehký, protože jsem vážně byl u porodu, já si takový věci nevymýšlím. To jsou situace ze života, který mě formovaly, všechno to jsou zkušenosti.”

Buckwild: “Gamea jsem poprvé potkal v Baseline studiu v New Yorku s Just Blazem. Byly asi dvě nebo tři ráno a venku zima a sníh. Game je neuvěřitelnej, může být ve studiu celej den a dávat jeden song za druhým. Společně jsem udělali základ songu a pak se tak trochu zasekli na refrénu, ale Busta na to perfektně sednul. On byl ten chybějící článek. Během své kariéru jsem dělal hudbu, aby mohly vzniknout příběhy jako je tento. Očekával jsem song s obsahem, ale tohle bylo hodně silný. Tohle je asi to, čemu říkáme hip-hop – když to člověk ukazuje svůj život.”

Angelo Sanders: “Trvalo celkem dlouho, než tohle Game napsal. Ale chtěl to mít opravdu od srdce. Je to hodně osobní věc, ale nechtěl to mít až příliš osobní. Busta tomu dodal další pohled, aby to nebylo jenom o něm a jeho synovi.”

Zpět: Don’t Worry

Další: Dopad alba

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *