Bývalí členové

Soupiska labelu se stále mění, takže se o bývalých členech zmíníme jen krátce. Není to kompletní, protože se to střídá jak na běžícím páse, takže nikdo ani neví, jestli u labelu doopravdy byl.

Vita

První ze dvou žen u BWS. Byla jedna z prvních členů labelu. Objevila se na několika písničkách na mixtapu You Know What It Is Vol. 2. Po odchodu se opět vrátila k labelu Inc. Records. Dneska o ní není nikde vidět. Stačí se podívat na datum posledního přihlášení na Myspace.

www.myspace.com/officialvita

Billboard aKa 4 Bent

William Lusk Jr. Gameův největší kamarád. Opustil svět v roce 2004 na následky střelného poranění. Více informací nikdo nepodal. Na DVD k Documentary byl jeho freestyle i záběry z jeho pohřebu. Nahrál i několik dalších songů, ze kterých vznikl mixtape The Show After The Game. Game pro něj nahrál song Never Be Friends. R.I.P. Billboard

www.myspace.com/4bent

Charli Baltimore

Druhá žena u BWS dlouho nepobyla. Můžete ji slyšet na tracku Swallow That Slug z mixtapu You Know What It Is 3 a na mixtapu Stop Snitchin Stop Lyin na Testify a Bounce Back. Poté odešla k Storch Music Company, kde je dodnes. Charli ma svoje umělecké jméno z filmu Dlouhý polibek na dobrou noc. Narodila se jako Tiffany Lane 16. sprna 1974 ve Philadelphii. Za svou hudební kariéru od roku 1996 vydala pouze jediné album, Cold As Ice v roce 1999 se zajímavými hosty, i když prodejně se jednalo o propadák. Objevila se na několika albech Inc., u kterých chvíli pobývala. V roce 2002 byla nominována na Grammy se singlem Diary jako Nejlepší ženský rap song.

Glasses Malone

Nebo zkráceně G.Malone. Narodil se r. 1979 v části Los Angeles Watts. Po odchodu z BWS roku 2005 dal přednost penězům ve smlouvě se Sony. V té získal 1,7 mil. Dolarů. Ale s Gameem se rozešli v dobrém. Jeho prvního mixtapu White Lighting (Sticks) se prodalo 30,000 kusů. Můžete ho zahlédnout v klipu Cali Iz Active od Dogg Pound nebo slyšet na soundtracku ke hře Madden 2007 v songu Right Now. Pod Sony mu mělo vyjít jeho první album Beach Cruiser, které ale nevyšlo a tak odešel k Hoo-Bangin‘ Records (to je pod Cash Money), kde si založil vlastní Blu Division label. Po dluohém čekání by album mělo vyjít v březnu 2009 vedeno singly Certified a Haterz.

http://www.myspace.com/gmalone

Ya Boy

William Joseph Crawford, což je Ya Boyovo rodné jméno se narodil 28. ledna 1984 s San Francisku. Rok po své promoci, tedy v roce 2002, začal rapovat a jeho prvním hitem byl song 16’s With Me se samplem songu ze Star Wars. K Black Wall Street se dostal díky svému strýci Phat Ratovi, který u BWS stál od počátku. Jeho první album vyšlo v roce 2005 pod Done Deal San Quinna. Psal texty pro album Kevina Federlinea. Byl v Unsigned Hype sekci časopisu Source a nyní má venku první singl Holla At Ya Boy ze stejnojmenného alba přichystaného na letošní rok.

www.myspace.com/yaboy

Techniec

Vyrostl v Los Angeleské Long Beach, odkud je i Snoop Dogg, Daz nebo Nate Dogg. Jeho prvním songem byl Beware Of My Crew jako člen LBC Crew spolu s Tray Deeem, Bad Azzem, Lil‘ C-Stylem a South Sentrell. V té době, tedy v roce 1995, mu bylo teprve 14 let. Song byl i na soundtracku k Honička na Playboye (v originále A Thin Line Between Love and Hate. Byl u Snoopova Doggystyle labelu a poté odešel k Hoo-Bangin‘. To byl rok 1999. Odtamtud po nějaké době také odešel kvůli penězům a přidal se k Black Wall Street, kde spolu s Gameem a Eastwoodem tvořili skupinu M.O.B. Spolu nahráli několik disstracků na G-Unit. Ty se objevily na mixtapech YKWII3 a Ghost Unit. Teď nahrává album Tha Blocstar Tha Rebel pro rok 2009. Je také zakladatelem skupiny Dynamic Certified.

www.myspace.com/techniec

 

Eastwood

Jeho jméno je kombinací 2 míst. Narodil se ve východním LA, odtoho East, a žil v Inglewoodu, odtoho wood. V roce 2004 opustil Death Row bez vydaného alba a tak šel k BWS. Poté label opustil, ale v dobrém. Momentálně je bez zázemí a říká se, že by se měl upsat Inc. West. Moměntálně pracuje na DVD a CD. To se bude jmenovat Making History a Changin‘ The Game. Před nedávnou dobou vydal song West Really s hostujícím Gameem a Jay Rockem.

www.myspace.com/bigeastwood

Cyssero

Michal Dowell aka Cyssero The Virus se narodil ve Philadelphii v roce 1984. Nahrává pod Affiliated Rec., pod kterým mu vyšlo i album Protege Of The Game s produkcí od Scotta Storche, Nu Jerzey Devila, Akona a dua Cool & Dre. Ke Gameovi s dostal díky svému freestyleu, který mu předvedl v zákulisí jednoho z koncertů. Objevil se i ve videu Playas Only Po opuštění labelu prohlásil, že se cítil jako Game při odchodu z Aftermath. V songu Nobody’s Fool luví o svém vztahu ke Gameovi, který ho dostal nahoru. Jeho prvním konflikt byl s Cassidym, který má podobný styl jako Cyss a je také z Philadelphie. Beef začal Cysserovým songem Main Event ze Smack DVD na který vzniklo několik odpovědí ze strany obou. U BWS byl v době největšího beefu s G-Unit, takže se také zúčastnil a nazval Bankse, Yaya a Young Bucka, cituji: „G-Unit turtles cuz your leader is a rat.“ S Affiliated uzavřel smlouvu pod Imperial. Tam mu letos vyjde album Destined for Greatness.

www.myspace.com/cysserothevirus

Black Boy aka Reggie P

Narozen a vychován v jihozápadní Atlantě na hudbě od Outkast, Scarface, Geto Boys, Notorious BIG, 2Pac, The Fugees, A Tribe Called Quest a Digital Underground. S rapem začal ve svým 8mi letech a díky hudbě kterou poslouchal se stal takovým, jakým je teď, tedy atypickým south raperem. Jeho styl je tvrdý, poetický s prvkem panovačnosti. Často používá punch lines a metafory, což je mezi jižanskými rapery ne zrovna obvyklé a tak jej nelze zaškatulkovat. Sám se charakterizuje jako kombinace 2Paca, Biggieho a OutKast. Dělá rap, protože ho baví hýbat davem a zároveň být s každým na stejné úrovni. V jednom radio freestyleu s Gameem a Juicem se dokonce opřel do Gamea slovy „I Kill You Right There On Change Of Heart“. Během svého členství toho moc nenahrál, spočítali byste to i na prstech rukou nešikovného pyrotechnika. Po jeho odchodu jako by se po něm slehla zem, žádná nová hudba, žádné plány do budoucna. Nic.

Ocenění: Hot 107.9 FM (Atlanta) Freestyle Champion 2005 a titul drži dodnes. MC War Battle Champ (Atlanta) vítěz Nejlepší z nejlepších, opakovaně.

www.myspace.com/blackboy

SouthSide

Nahradil Reggieho v pozici jediného rapera z jihu po jeho odchodu. Představil se v několika tracích na mixtapech, ale na sólo materiál se pořád čeká. Snad se v nejbližší době ukáže v dobrém světle.

Na začátku roku 2009 přestal být aktivní a tak asi u BWS skončil, jako několik dalších před ním.

www.myspace.com/southsidebws

Big J

Šéf a zároveň první člen Evropské divize Black Wall Street. Již v 11 letech freestyleoval spolu s Naughty By Nature a později začal psát texty. V roce 2003 vyhrál cenu AUSTRIAN NEWCOMER AWARD 2003 (Best Band) se svojí kapelou Beatlefield. Poté se rozpadli vydal mixtape Austriazmostblunted a v roce 2006 vyhrál tuto cenu znovu, ale tentokrát jako sólo umělec. V létě 2006 založil další skupinu. Euroclikk, kterou spolu s ním tvořili Johnny Draztic a Nesto, vydali album The Outcome. Objevil se na něm i hráč NBA Ron Artest. O rok později, v červenci 2007, jej Game jmenoval CEO Evropského BWS, aby i zde, na starém kontinentě podporoval pravou hudbu. Nyní chystá své sólo album Brooklinz Finest a DVD Da Real Hip-Hop s rozhovory od lidí jako Fat Joe, Dilated Peoples, Sean Price, O.C., Clipse, The Game a dalších. V létě 2009 vydal pod BWS Europe své album Brooklinz Finest, na kterém je i The Game.

www.myspace.com/austriazmostblunted

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *