Jak zní první singl z 1992

the-game-1992

Těšili jste se na projekt 1992? Tedy na ten, který měl kompletně ozvučit Bongo a neměl se na něm ukázat ani jeden host? Teď už možná tušíte, že je něco špatně. Vyšel totiž singl s názvem All Eyez a ten jde proti oběma premisám. Zaprvé jej produkoval Scott Storch, což na papíře zní dobře, protože Storch i přes svůj osobní úpadek pořád umí napsat slušnou muziku (Sorry na posledním albu Ricka Rosse). Ale All Eyez je naprostá tuctovka, kterých jste slyšeli několik, takže tahle část rozhodně nenadchne a spíše ještě urazí. A potom je tady ta věc s nulovými hostovačkami. Kdyby to aspoň nebyl Jeremih, což znamená, že All Eyez je přesně ten typ songu, který Game vůbec neumí. Navíc ve finále zní tak, že hostem je zde Game, protože jeho dvě krátké sloky mají dohromady asi minutu z celkových tří a půl.

Podle všeho to navíc vypadá, že 1992 bude regulérní album, které vyjde u eOne, a ne jen mixtape. Datum vydání v červnu už logicky nestihne, takže čekání se ještě může protáhnout. Už z vás odpadlo veškeré nadšení? Ono možná není vše takové, jak se může na první pohled zdát. Song sice vyšel skrz oficiální kanál eOne, kde se přímo píše, že jde o první singl z alba 1992. Ale to se před rokem a něco psalo i o Ryda nebo Soundtrack v souvislosti s The Documentary 2. A ani jeden z těchto songů na albu nakonec nebyl. Může tedy jít jen o promo singl, který má v rádiích vzbudit zájem. Což je tedy scénář, v který osobně doufám.

Pokud vás All Eyez stejně jako mě nenadchlo, mám tu něco co by mohlo vzbudit pozitivnější emoce. Jde o remix současného hitu All The Way Up od Fat Joea a Remy Ma. Před nějakou dobou se dočkal remixu s Jiggou a teď došlo na „Westside Remix“, na kterém se sešli Snoop Dogg, E-40 a Game. Plánují Fat Joe s Remy Ma něco ve stylu remixu One Blood? To asi ne, ale i tak je hezké vidět něco podobného v menším měřítku.

Tím ještě nekončíme. Marcus Black, kterého jsme měli možnost slyšet hned dvakrát na The Documentary 2 a 2.5 a i dříve pod pseudonymem Paypa, si snaží udělat vlastní jméno. Nejdříve vydal sólo singl Happy Hour a následně pecku Wrist Motion, kde mu pomáhá Game a kriminálník Troy Ave. Produkci v obou případech má na starost Bongo. Tak nakonec jsme se k němu dostali. Oba tracky jsou dost odlišné, takže možnost ukázat co umí dostal jak Bongo tak Marcus.

1 komentář na „Jak zní první singl z 1992“

  1. All eyez je skladba na klip je to narez posloucham to porad dokola..nechapu tady tu kritiku.. srry musel jsem to sem napsat.tuctovka rozhodne ne. 😀 skoda ze v posledni dobe game netoci moc klipy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *