Game slibuje nové album na leden příštího roku

url

Nejedná se o odklad alba, které má stále vyjít v září a ze kterého pochází singl Bigger Than Me. To je stále v plánu a datum vydání se nemění. Než se dostaneme k detailům o novém albu, tak se podíváme na to chystané na podzim. Nakonec to bude tak, jak jsem původně psal, tedy kompilace Blood Money a název alba by měl být Blood Moon: Year of the Wolf nebo něco v podobném smyslu. Kromě lidí u Blood Money, které zatím pořádně neznáme, ohlásil Game několik hostů, konkrétně jimi jsou Rick Ross, Wale, Wiz Khalifa a Tyga.

A teď k tomu novému a překvapivému. V lednu tomu bude deset let od vydání The Documentary. No jo, letí to. A tak Game během rozhovoru na rádiu Power 106 prozradil, že chce v lednu vydat pokračování, tedy The Documentary 2. Pokud to tedy stihne na výročí a nepropásne to jako loni Wu-Tang Clan, tak prý můžeme čekat producentský podíl od stejných lidí, kteří jsou podepsaní pod Gameovým debutem. To znamená hlavně Scott Storch, Just Blaze a Dr. Dre. S Cool & Dre nepřestal spolupracovat, takže ty bych čekal taky, stejně jako Timbalanda. A co takový Kanye West nebo Hi-Tek, který o sobě nedávno dal vědět? Doufám, stejně jako spousta dalších lidí.

Jelikož ale půjde o pokračování pravděpodobně jeho nejoblíbenějšího alba, tak to bude mít o to těžší nějak smysluplně na něj navázat. Většina podobných alb podobným osudem trpí. Z loňska třeba Eminemovo druhé Marshall Mathers LP nebo Deltron Event II. Na Jesus Piece bylo několik hodně světlých míst, které ale přehlušila tuna hostů. Těch bylo poměrně hodně i na The Documentary, ale jejich přítomnost dávala, s výjimkou Tonyho Yaya, smysl. Musíme věřit a doufat. Snad to není jen podobný výkřik, jako před lety album. Diary of Compton. Pamatujete si ještě na ten nápad? Třeba na něj taky dojde. Přikládám ukázku klipu k Bigger Than Me a jednu klasiku. 50 Centa jako hosta rozhodně nečekejte. To, myslím, můžu říct s jistotou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *