Ed Sheeran a Game nahráli společné album

1621793_10151990075491296_2429697378711932277_n

Jestli víte, kdo Ed Sheeran je, a tohle spojení vám přijde nesmyslné, tak je potřeba si uvědomit, že hip-hop a Ed Sheeran si nejsou cizí. Zaprvé, Ed je fanoušek žánru a zadruhé, má už více než dost zkušeností. EP The Slumdon Bridge s Yelawolfem je dost přehlížené, ale o to lepší. Lupe Fiasco ho má na svém singlu Old School Love a v životopise má podobných referencí více, nedávno třeba singl s Pharrellem.

O tom, že tihle dva spolu něco nahráli padla zmínka už loni. Ed nejdříve na twitter napsal pochvalný tweet ohledně Jesus Piece. Z jednoho plánovaného songu se nakonec vyklubala sedmička pro EP, následně jich bylo jedenáct, až se počet zastavil na patnácti, které jsou nyní součástí alba. To by podle Gamea mohlo vyjít buď ještě letos nebo začátkem příštího roku. Jelikož hlavním nástrojem Eda je akustická kytara, tak nečekejte žádné klubové pecky, ale spíše songy typu Dreams nebo My Life. Album má být rozdělené na dvě poloviny, každý si ošéfuje tu svoji. Navíc máme čekat i pár zajímavých hostů. Snad nebudeme čekat dlouho.

Už během května by měl vyjít singl z kompilace Blood Moon od Blood Money Entertainment, tedy nejnovějšího a asi i trvalého názvu pro Gameovu společnosti. Producentem singlu je DJ Mustard a album vyjde skrze nezávislé vydavatelství eOne. Co se týče Gamea a Cash Money, tak to stále není hotové, ale jednání se blíží ke konci.

Tohle byly ty hlavní zprávy. Na televizní obrazovky za chvíli dorazí třetí řada Marrying the Game, která byla natočena ještě před obviněním z domácího násilí, které skončilo zlomeným nosem jeho bývalé snoubenky, ale Game tohle tvrdě odmítá. Tiffney si ale stojí za svým a vyžádala si soudní příkaz, podle kterého se k ní Game nesmí přiblížit na méně než sto metrů. Jisté je ale jedno: „It’s polo baby, I’m solo baby, me and my baby mama broke up now, I’m out here living life like YOLO baby.“

Kataztrofee – Polo Polo Polo (Remix) (feat. French Montana, The Game & Young Dro)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *