Runnin‘

Runnin‘ (feat. Tony Yayo & Dion)
Produkce: Hi-Tek

The Game: “Svoje sloky pro Runnin‘ jsem dal v pohodě, ale měl jsem tam jednu prázdnou a tou dobou zrovna Tony Yayo vyšel z vězení. Tak jsem mu zavolal, že ho potřebuju na tuhle sloku. Byl rád, že na tom mohl být, protože tehdy byla G-Unit na výsluní. Zrovna se dostal ven a tohle byl další G-Unit debut a on už prošvihl Bucka a Bankse. Tak se dostal na tohle a myslím, že to zabil. Nedal jsem ho na album kvůli tomu, že rapuju ‚Yayo in jail and they think I’m trying to take his spot‘. Spíš jsem věděl, že tam je volný místo a Yayo byl ten jeden, se kterým jsem ještě nepracoval, tak jsem ho dal na album.”

Hi-Tek: “To jsem zrovna byl nováček u Aftermath jako producent. Mike Lynn tam pracoval jako jeden z hlavních A&R a věřil ve mě, tak mě tam dostal. Dal jsem mu několik beatů a jeden z byl i Runnin‘. Udělal jsem to s mým partnerem Dionem. Já jsem to produkoval, on zpíval a přehráli jsme sample, na kterým jsem pracoval. Dion napsal do beatu sloku a refrén, kterej je začátek jeho sloky. Prostě jsem vzal prvních osm veršů z jeho sloky a udělal z toho refrén. Tenhle druh hudby je přímo od srdce. Když třeba dělám s Talibem, tak je to převážně jeho vize a já mu to produkuju, ale mám i jiné stránky. Beaty pro G-Unit pro mě nejsou něco jinýho, ale někdo se na to dívá jako na dvě odlišné věci. Já ale ne. Runnin‘ je jeden z nejlepší songů, který jsem udělal a The Documentary je jedno z nejlepších alb u Aftermath. Můžete na něm slyšet hlad nás všech.”

Angelo Sanders: “Takovýhle songy nedostanete na hodně albech. Tohle je nadčasová věc a lidi si to pořád zpívají. Měli jsme Diona, kterej tehdy byl neuvěřitelnej a dostal na to něco zázračnýho. A Yayo byl můj nápad, protože původně jsme sem chtěli dát Bankse. Yayo byl venku z vězení, tak jsem říkal, že by tam měl být, Game souhlasil a Yayo byl taky pro. Asi od něj neznám jinou sloku, kterou bych měl raději a to se snažím být nezaujatej. Když nám tohle dal tak byl někde jinde. Vrátil se domů a když to ze sebe dostal v té sloce, tak se o něj asi dobře postarali [smích].”

Zpět: The Documentary

Další: No More Fun and Games

1 komentář na „Runnin‘“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *