Church For Thugs

Church For Thugs
Produkce
: Just Blaze

The Game: “Tohle nahrávání si vážně nepamatuju. Vím jenom to, že jsem byl ve studiu a dával si to pěkně rychle. To bylo s Just Blazem v Baseline v New Yorku. On pustil beat a já jsem jej rozdrtil. Ten song jsem udělal asi za půl hodiny, od začátku až do konce. Když jsem v New Yorku tak jsem na úplně jiné vlně a prostě do toho jdu. V New Yorku vždycky udělám šílený věci. Tohle bylo první nahrávání s Justem. Šel jsem do rohu a jenom jsem psal a potom to nahrál. Just Blaze byl ohromen.”

Sha Money XL: “50 nahrál tenhle refrén ve sklepě Jimmyho Iovina, protože Game nemohl nic vymyslet. Byli jsme u Jimmyho doma na schůzce s Dougem Morrisem a jenom se tak bavili. Jimmy potom řekl, že potřebuje refrém pro tuhle věc. Že to bude velkej hit. A Fifty to tam hned napsal a nahrál pro Gamea předběžný vokály, aby si to předělal. Řeknu vám pravdu, Game se na tomhle albu vážně předvedl, ať už to napsal nebo ne. Předvedl to skvěle, on je studiovej rapper.”

Angelo Sanders: “Po Church For Thugs si Fifty, Jimmy a všichni kolem řekli ‚wow‘. S Justem jsem už v minulosti pracoval, tak jsme to přes známo domluvili. Dal nám šest úžasných beatů a Game jenom nahrál sloky do Church For Thugs. Když to slyšel Dre, tak z toho byl mimo. Okamžitě šel za Jimmym a u něj doma mu to pustil. Nakonec Fifty u Jimmyho doma nahrál refrén přes Pro Tools jeho syna. Vymyslel to přímo na místě, potom to Game nahrál a to byl začátek vztahu G-Unit.

Ale tohle byl náš track. Nebylo to tak, že by nám to Fif přinesl. Já jsem to dostal od Blaze, udělali jsme sloky a dali to Dremu. Dre tu pustil u Jimmyho Fiftymu a dalším. Ale tehdy ještě šlo jenom o refrén, nebylo to o tom, že byl Fifty řekl, že tenhle song musí mít. Bylo to, ‚Oh, to je tvůj novej člověk? Je na našem labelu? Tak já mu pomůžu.‘ Nebylo to tak, že by byl hned u G-Unit.”

Zpět: Don’t Need Your Love

Další: Put You on the Game

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *